Współpraca z LINE-X może przynieść wiele korzyści. Może to być działalność niezależna, lub lukratywny dodatek do obecnej działalności.

Pozycja jednego ze światowych liderów powłok ochronnych ma decydujące znaczenie, ale to popyt sprawia, że jest to doskonała okazja biznesowa.

SPRZEDAŻ POJAZDÓW KOMERCYJNYCH WZROSŁA PONAD 21%

CV Sales up 21 percent

Commercial vehicle sales (Jan 2014-Jan 2015) including Vans and Pick-up Trucks have risen over 21% during the last 12 months, and this can only mean more opportunities to spray LINE-X protective coatings.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

NIE TYLKO RYNEK SAMOCHODOWY

beyond-automotive-line-x

Gama produktów LINE-X obejmuje nie tylko branżę motoryzacyjną. Jest też stosowana w przemyśle ciężkim i lekkim, rolnictwie, usługach związanych z magazynowaniem wody, ochronie przeciwpożarowej, bezpieczeństwie żywności, zastosowaniach antybakteryjnych, wojskowych i w wielu innych zróżnicowanych i ciekawych sektorach.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

SZYBKI POWRÓT DO ESPLOATACJI

LINE-X-fast-return-to-service

Produkty LINE-X są często wybierane przez wiodące firmy z uwagi na fakt, iż wysychają w 3 do 5 sekund, co umożliwia niemal natychmiastowy powrót pojazdów do eksploatacji, w przeciwieństwie do wymagającego 24 godzin „utwardzenia”. Zamiast blokować warsztat pojazdami, można wykonać usługę i oddać klientowi kluczyki go w ciągu 2-3 godzin. Dostarczamy wszystko, czego potrzebujesz do rozpoczęcia działalności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

ŚWIETNY POTENCJAŁ ZWROTU Z INWESTYCJI

LINE-X Great ROI Potential

Zwrot z inwestycji może być przyjemną niespodzianką, jeśli tylko aktywnie zajmiesz się marketingiem swojego nowego biznesu. Marka LINE-X jest intensywnie promowana na całym świecie. Prowadzimy również aktywny marketing LINE-X w Polsce i Europie poprzez nasz wewnętrzny dział marketingu. Obejmuje to pomoc przy budowie Twojej własnej strony internetowej, organizację wystaw i targów oraz wykorzystanie wszystkich kanałów mediów społecznościowych. Całe to wsparcie jest częścią pakietu wraz z 3-4 dniowym, wewnętrznym szkoleniem dla techników LINE-X. Nasze wsparcie marketingowe, techniczne i produktowe jest niezrównane i daje nam przewagę nad konkurencją.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Dzięki stale rosnącej gamie produktów oraz stałym i solidnym nastawieniu do certyfikacji komercyjnej, LINE-X oferuje pewność współpracy z całkowicie profesjonalną firmą. Prowadzimy działalność w Polsce i Europie od ponad 10 lat a marka LINE-X rozwija się od chwili jej utworzenia w 1993 roku. To najlepszy moment, aby zostać rozpocząć współpracę z LINE-X w swoim obszarze, lub aplikatorem mobilnym z całkowicie zintegrowanym systemem. Jeśli jesteś producentem i potrzebujesz systemu dla własnych potrzeb, mamy rozwiązanie dla Ciebie.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o naszej ofercie biznesowej lub rozpoczęciu współpracy LINE-X, skontaktuj się z nami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI