LINE-X można włączyć do większości procesów produkcyjnych, które wymagają powłoki ochronnej. LINE-X zainstalowała kilka maszyn w fabrykach wytwarzających różnego rodzaju wyroby.
To, że LINE-X wysycha w ciągu 3 do 5 sekund oznacza, że pokryty powłoką przedmiot można obsługiwać niemal natychmiast po aplikacji, w odróżnieniu od malowania farbami przemysłowymi, które potrzebują czasu na wyschnięcie. Tak przygotowany komponent można następnie przenieść do następnego etapu produkcji, umożliwiając pokrycie kolejnego komponentu.

LINE-X nie zawiera CFC, VOC oraz rozpuszczalników, dzięki czemu nie podlega aktualnie obowiązującym rozporządzeniom EPD 2007

Jeśli obecnie dysponują Państwo procesem produkcyjnym, który wymaga nałożenia aplikacji ochronnej na wytwarzane elementy, w celu zabezpieczenia przed ścieraniem, korozją, czy tylko w celach kosmetycznych, LINE-X na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie.

Poniżej przedstawiamy niektóre z zastosowań, w przypadku których LINE-X można wykorzystać w ramach procesu produkcyjnego.

Kliknij jeden z poniższych linków, aby uzyskać więcej informacji

  • Produkcja Głośników
  • Produkcja Palet
  • Ciężki Sprzęt
  • Lekki Sprzęt i Maszyny
  • Przetwarzanie Metalu i Rekwizyty Filmowe

Aby uzyskać więcej informacji, lub umówić się na demonstrację i testy po których poznają Państwo możliwości wdrożenia LINE-X do procesu produkcyjnego, zachęcamy do skontaktowania się z nami za pomocą naszego Formularza Kontaktowego

Line-x warm touch railingStillage coated with LINE-Xbulk trolleys with LINE-X