NAJŁATWIEJSZY W UŻYCIU… NAJBARDZIEJ NIEZAWODNY SYSTEM.

Graco-EXP2-with-LINE-X-Chemicals-830x1024

Wyposażenie LINE-X to wysokociśnieniowy system ogrzewany Urządzenia sprężają komponenty płynne i ogrzewają je osobno. Następnie, poprzez ogrzewany wąż, materiał jest łączony aż do samej końcówki pistoletu. LINE-X nie zawiera rozpuszczalników, benzyn oraz innych szkodliwych związków chemicznych dzięki czemu jest bezpieczni dla środowiska.

 

Wszechstronność zastosowań Nie zawiera VOC lub CFC, jest w 100% stały. Jeśli zapewnisz warsztat, my zapewnimy niezbędne wyposażenie, szkolenie i wsparcie techniczne, które już dziś pozwolą na rozpoczęcie działalności.

Nasz pakiet LINE-X obejmuje specjalistyczne wyposażenie niezbędne do prowadzenia udanej działalności. Pistolet jest bardzo prosty w użyciu Wystarczy wycelować i nacisnąć spust aby móc swobodnie aplikować. Przewodów pistoletu nie trzeba płukać ani czyścić, gdyż materiały są transportowane osobno.

Jak to się robi?

To jak elastyczna, plastikowa powłoka, ale natryskiwana i o wiele wytrzymalsza niż większość innych powłok ochronnych. Posiada bardzo krótki czas sieciowania. Aplikując LINE-X możemy uzyskać dowolną grubość powłoki - od 1mm do 10mm i więcej. LINE-X wykazuje jedną z najwyższych wytrzymałości na rozciąganie, jedną z najwyższych wytrzymałości na rozdzieranie i jedną z najwyższych wytrzymałości na ścieranie w porównaniu do większości innych dostępnych powłok natryskiwanych. Sprawia to, iż LINE-X jest jedną z najskuteczniejszych powłok ochronnych w branży motoryzacyjnej i przemysłowej. LINE-X to dwuskładnikowy system poliuretanowo elastomerowy. Wykorzystuje równe ilości składnika A czyli utwardzacza oraz składnika B czyli żywicy. Po prawidłowym wymieszaniu wytwarzany jest elastomer poliuretanowy podobny do podeszew twoich butów roboczych. Dwa płynne składniki są łączone (z użyciem specjalnego wyposażenia) w końcówce pistoletu natryskowego. LINE-X ulega utwardzeniu w ciągu 3 do 5 sekund.

linex-fusion-gun
  • Łączy się praktycznie z każdą powierzchnią.
  • Wysycha bardzo szybko, zaledwie w kilka sekund.
  • Łatwy do nakładania, szybki czas przetwarzania, fabryczny wygląd.
  • Bezpieczna dla środowiska – bez VOC i CFC, staływ w 100% objętości.
  • Aby móc aplikować LINE-X jedna osoba potrzebuje zaledwie około 3 godzin.
  • Tyle samo czasu potrzeba na wykonanie aplikacji skrzyni ładunkowej pojazdu pick-up.
  • Obejmuje to maskowanie, przygotowanie powierzchni oraz aplikację.
  • Pojazd jest gotowy do natychmiastowego użycia, nawet w czasie deszczu lub niskiej temperaturze i nie wpływa to na materiał.